Finansowanie

Znalezienie optymalnego źródła finansowania inwestycji na rynku nieruchomości jest jednym z kluczowych czynników sukcesu przedsięwzięcia. Oferujemy finansowanie wykorzystywane przedsięwzięciach inwestycyjnych w ramach rynku nieruchomości. Finansowanie może być realizowane na różnych etapach procesu inwestycyjnego, a zabezpieczeniem zawsze są prawa do nieruchomości.

Pomoc w finansowaniu dotyczy zarówno inwestorów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Atutem naszej propozycji finansowania w stosunku do kredytów bankowych jest szybsze podejmowanie decyzji, co może być szczególne ważne w przypadku najatrakcyjniejszych nieruchomości, gdzie ważna jest sprawność w działaniu. Ważnym aspektem naszej oferty jest możliwość udzielenia finansowania zakupu nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym.

Każda decyzja dotycząca finansowania wspierana jest szczegółowymi analizami bazującymi na rachunku efektywności inwestycji w nieruchomości oraz analizami podmiotu, któremu udzielane jest finansowanie.